Šiais laikais skelbimuose galima rasti daug savamokslių rašytojų besiskelbiančių, kad rašo įvairius tekstus, potemes ir kitus rašto darbus. Tačiau pagalvokite, ar kiekvienas savamokslis gali profesionaliai parašyti lietuvių kalbos kalbėjimo potemę? Mums jau ne kartą teko susidurti su žmonėmis, kurie iš tokio „rašytojo“ nusipirko įskaitos potemę ir liko nepatenkinti kokybe. Mūsų prašė ištaisyti klaidas ar “paredaguoti”. Beveik visais atvejais teko iš naujo parašyti kalbėjimą, nes ištaisyti kito žmogaus padarytas stiliaus ir kalbos kultūros klaidas yra sunkiau, nei parašyti kokybišką lietuvių kalbos kalbėjimo potemę. Žinoma, kokybė dar ne viskas, bet kai toks „rašytojas“ potemę parašo su neteisingais faktais ar klaidinga informacija, tada jau pozityvaus įskaitos atsiskaitymo ir gero įvertinimo tikėtis negalima. Suprantama, ne kiekvienas savamokslis rašytojas parašo blogą darbą su blogais faktais, bet dažniausiai už kokybę tenka mokėti. Liaudies išmintis sako – skūpus moka du kartus.

Mūsų kalbėjimo potemės rašomos lietuvių literatūros bakalauro diplomą turinčios rašytojos. Mes parduodame tik profesionaliai parašytas kalbėjimo potemes. Jei nerandate sau tinkamos potemės, pas mus galite užsisakyti individualiai parašyta kalbėjimą, kurį parašysime pagal Jūsų pageidavimas – pasirinkta temą, pasirinktus autorius ar literatūros kūrinius.

Prie kiekvienos kalbėjimo potemės yra pridedamas sudarytas išplėstinis kalbėjimo planas. Planas yra sudarytas pagal visus NEC reikalavimus. Taip pat yra pridedamas literatūros sąrašas.

Mes garantuojame kalbėjimo potemės kokybę. Jei kalbėjimo potemė ar išplėstinis kalbėjimo planas Jums netiks, mes, pagal Jūsų pageidavimus,  pataisysime ją NEMOKAMAI.